Tere, Külaline!

Meie oleme Olga ja Liisi. Me oleme õed.
Kui juba lapsepõlvest peale on meie armastuseks olnud oma käte ja kunstimeelega loomine, siis elu loomulik jätk on see, et me teeme seda ka täiskasvanutena. Sellepärast ongi olemas Meriam, kahepeale meie viies laps seistmest.

Olga on oma elu jooksul õppinud palju õmblemist ja käsitööd ning palju ka neid oskuseid ellu rakendanud. Isegi juba enne õppimist.
Vahepeal õmblemise juurest "ära käinud", aga süda kutsub ikka selle juurde, mis paneb hinge ja meele laulma.

Liisile meeldivad ka rõivad, aga nende valmistamisest rohkem nende kandmine. Kunst ja disain on tema meelepai, ning nende oskustega ta ka toetab Olgat Meriami tegevustes.

Meriamit luues teadsime, et tahame seda teha hingega ja eetiliselt. Selle tõttu ei tooda me suurte koguste kaupa ette, vaid väikestes mahtudes ning kõige meelsamini tellimuste peale. Kangaste valikul pöörame oma tähelepanu sellele, et need oleksid keha- ja maailmasõbralikumad - tehiskiududele eelistame naturaalset. Soovime et meie tooted kestaksid ja oleksid kandja poolt armastatud. Valmistame rõivaid ja rätikuid vastavalt kliendi soovidele ja eripärale ning anname endast parima, et need oleksid kvaliteetsed ning rõõmustaksid Sind ja Sinu peret kaua.

Fotod: Liis Raudsepp